Biorytm

dla Adobe Flash Player
Niniejszy tekst został maszyna przetłumaczony.

Kalkulator Biorytm, bezpłatne program

Program ten ma na celu zilustrowanie teorii opisanej poniżej. Możesz użyć tego oprogramowania internetowego do celów niekomercyjnych do obliczania, tworzenia i drukowania wykres Biorytmy za darmo. Nie potrzeba żadnych pobrania lub instalacji na komputerze. Obliczenia te są dokonywane w odstępach godzinowych bez gwarancji poprawności. Twoje dane (data urodzenia, miesiąc obliczać i wolnego tekstu) nie będą wysyłane za pośrednictwem Internetu przez program i nie może być przechowywane na zewnątrz lub w inny sposób oceniane.


Funkcjonowania wolnego oprogramowania online do obliczenia wykres

Aby rozpocząć, należy wybrać odpowiednią datę i godzinę urodzenia w rozwijanego pola kalkulatora Biorytm. Jeśli nie wybierzesz specjalne godziny, oprogramowania traktuje to jako 12pm (południe). Po pierwsze obliczenia można użyć przycisków strzałek, a także klawisze strzałek, aby przenieść miesięcy obliczania tyłu lub do przodu.
Użyj ikony drukarki, aby uzyskać skalowane wyjście na drukarce.
String -'``'-.,_,.- może ulec zmianie. Na przykład, możesz wpisać nazwę przed wydrukowaniem wykres.
Testowane z Internet Explorer, Opera, Chrome, Edge każdy z Adobe Flash Player i JavaScript.


Pomysł: Biorytmy wpływa na zdrowie

Biorytmy jest naukowo niesprawdzonych teorii, która mówi, że można obliczyć dobre i złe dni w stanie zdrowia. Doktryna ta jest oparta na trzech zatok krzywych z różnych cykli:

Te Biorytmy rozpoczyna się w momencie urodzenia na zero i na początku uruchamia się w pozytywne zasięgu. Wszystkie skrzyżowania linii zerowej są krytyczne, a więc potencjalnie złych dni, w których, jeśli to możliwe, bez zwiększenia ryzyka działań powinna mieć miejsce. Wysokie i niskie punkty krzywe są szczególnie przydatne lub nieprzydatne do odpowiednich działań.
Podstawą obliczeń została utworzona na początku 20. wieku przez wiedeński psycholog Hermann Swoboda i Berlin lekarz Wilhelm Fliess.